خدمات تضمینی سئو ، با قوی ترین نمونه کارها

شرکت آرین رایان با استفاده از توانایی کارشناسان خبره و با تجربه سئو (SEO) و با بیش از 17 سال تجربه در طراحی سایت و انواع وب سایت ها در زمینه های مختلف، آماده است تا از تجربیات و دانش خود در ده ها وب سایت موفق، برای رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل و افزایش تضمینی سئو سایت شما استفاده کند.

شرکت آرین رایان جم

نمونه کارهای سئو

ما درآرین رایان تا به الان هزاران کلمه و کلیدواژه های رقابتی و سخت در حوزه های مختلف را در صفحه اول گوگل قرار داده ایم. در ادامه جهت آگاهی شما از میزان توانایی تیم ما ، چند نمونه از برترین کلیدواژه ها که در صفحه اول گوگل قرار دارند نام برده شده است.

سئو ( بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

چرا باید به سئو سایت اهمیت دهیم؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

چرا برای خدمات سئو باید آرین رایان را انتخاب کنم؟​

ما معتقد هستیم که کسب رتبه بالا برای کلمات کلیدی، به تنهایی کافی نیست. بلکه باید نتیجه نهایی سئو سایت، کسب درآمد بالا باشد. بنابراین خدمات واقعی سئو سایت تضمینی در آرین رایان، به این صورت است که روی کلمات پردرآمد کار می‌کنیم .تا تضمین نماییم که افزایش رتبه سایت، منجر به کسب درآمد برای شما شود. همچنین تضمین می‌کنیم که قراردادی واضح و شفاف با شما ببندیم و به مفاد قرارداد سئو متعهد بمانیم.

از طرفی اکثر کارشناسان ما، توسط خود مجموعه آموزش سئو حرفه ای را دریافت کرده‌اند. به همین دلیل کیفیت کار نیروهای سئوکار مجموعه آرین رایان را در زمینه ارائه خدمات سئو انواع وب‌سایت‌ها، مانند سئو سایت فروشگاهی، سئو سایت شرکتی، سئو وردپرس و غیره را ضمانت می‌کنیم. اما به خاطر تجربه و کیفیت بالای خدمات ارائه شده، با افتخار اعلام می‌کنیم که اکثر پروژه‌های ما اکنون روی کلمات کلیدی پردرآمد، در صفحه اول گوگل ایستاده‌اند.

برای سئو سایت خود نیاز به مشاوره دارید؟
با ما تماس بگیرید!

مراحل انجام پروژه های سئو در آرین رایان

آنالیز اولیه سایت

Direction Arrows

تحلیل کلمات کلیدی

Direction Arrows

تنظیم قرارداد

Direction Arrows

شروع قرارداد

Direction Arrows

ارسال گزارش

Direction Arrows

نگهداری رتبه ها

Direction Arrows
با توجه به میزان رقابت در کلمات و هم چنین سطح کیفی سئو سایت رقیب ، سطح گستردگی میزان فعالیت و زمان مورد نیاز ارتقای سئو سایت به مراتب بیشتر خواهد شدو در نتیجه مستلزم در نظر گرفتن بودجه بیشتری خواهد بود. قرارداد شرکتی و به صورت تضمین شده (سئو تضمینی) می باشد که در صورت تحقق نیافتن رتبه های مورد نظر ، کارفرما می تواند هزینه های خود را مرجوع نماید.